PZSP w Olszance,    49 - 332 Olszanka 94,     woj. opolskie,     tel. (77)4129717,     e-mail: zs_olszanka@wodip.opole.pl,    fax (77)4129602

 Strona główna PZSP


 Aktualności
 Pasowanie
 Sprzątanie świata
 Andrzejki
 Mikołajki
 Wycieczki
 Jasełka
 Święto ziemniaka
 Dzień Babci
 Bal karnawałowy
 Olimpiada
 Dzień Ziemi
 Dzień Bibliotekarza
 Dzień Matki
 Dzień Dziecka
 Wiosna
 Wielkanoc

 Inne wydarzenia
 Absolwenci

 Archiwum

 

 
JASEŁKA

 JASEŁKA                                                                               15-01-2013

19 grudnia 2012 roku dzieci z Przedszkola Publicznego w Olszance zaprezentowały dla rodziców, dziadków i zaproszonych gości Przedstawienie Jasełkowe. Młodzi aktorzy w przepięknych strojach wspaniale odegrali swoje role, a wykonane przez dzieci kolędy i pastorałki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci bardzo przeżywały swój występ, a widzowie nie kryli wzruszenia. Po tak ujmującym przedstawieniu publiczność nagrodziła małych aktorów gromkimi brawami, podziękowaniami oraz słodkimi upominkami.

opracowała Marta Grabowska

album fotografii
wykonanie: M. Grabowska
 

JASEŁKA  W PRZEDSZKOLU  W OLSZANCE                                                                               1-01-2011

Dnia 21 grudnia 2011 r. w Szkole Podstawowej w Olszance dzieci z Publicznego Przedszkola w Olszance zaprezentowały przedstawienie jasełkowe dla rodziców, dziadków oraz zaproszonych gości. Jasełka przybliżyły wszystkim wydarzenia Betlejemskiej Nocy oraz wprowadziły w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy w przepięknych strojach i scenerii zaprezentowali historię narodzenia dzieciątka Jezus. Widownia nie kryła łez wzruszenia i nie żałowała braw, na co z pewnością przedszkolaki zasłużyły, a dowodem tego były słodycze otrzymane od zaproszonych gości i rodziców.

opracowała Marta Grabowska
 

album fotografii
wykonanie: M. Grabowska
   

JASEŁKA  W PRZEDSZKOLU  W OLSZANCE                                                                              05-01-2010

Tradycyjnie tuż przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z Publicznego Przedszkola w Olszance z wielkim zaangażowaniem przygotowują  przedstawienie jasełkowe. W tym roku przedstawienie odbyło się 21 grudnia w Szkole Podstawowej w Olszance, gdzie podziwiać naszych małych aktorów przybyli rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście. 

Zgodnie z tradycją byli Trzej Królowie, Maryja, Józef, pastuszkowie, oraz piękne anioły, wszyscy wzruszająco zaprezentowali swoje rolę. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek wprowadzili nas w prawdziwy świąteczny nastrój.

Przedstawienie było niezapomnianym przeżyciem zarówno dla młodych aktorów, jak i ich rodziców. Nasze przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz podziękowaniami ze strony zaproszonych gości, jak również drobnymi upominkami.

PRZEDSZKOLAKI PRZEDSTAWIAJĄ JASEŁKA                                                                                    16-02-2009

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji, to niewątpliwie najpiękniejszy i najbardziej rodzinny okres w całym roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują  nadejścia tych wzruszających i ciepłych chwil. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas był niezwykle pracowity, ponieważ zwyczajem naszego przedszkola jest przygotowywanie przez dzieci jasełek, które przybliżają nam wydarzenia Betlejemskiej Nocy, wprowadzając w świąteczną atmosferę.

18 grudnia 2008 roku w Publicznym Przedszkolu w Olszance w sali wypełnionej po brzegi przez rodziców, dziadków oraz zaproszonych gości dzieci zaprezentowały swoje Przedstawienie Jasełkowe.

Wszystkich serdecznie przywitała Pani Wicedyrektor Violetta Świder, po czym oddała głos naszym małym aktorom, którzy w przepięknych strojach wspaniale odegrali swoje role. Zaprezentowane teksty przeplatane były pięknymi i wzruszającymi kolędami wykonanymi przez dzieci z ogromnym wdziękiem, uczuciem i ekspresją. Dzieci bardzo przeżywały swój występ, a oglądający goście nie kryli wzruszenia.

Po tak ujmującym przedstawieniu publiczność nagrodziła naszych małych aktorów gromkimi brawami, podziękowaniami oraz słodkimi upominkami.

 

 ALBUM ZDJĘĆ